Pronájem nově zrekonstruované rekreační chalupy na víkendové nebo týdenní pobyty. Chalupa se nachází v Jeseníkách v obci Lipová – lázně, na polosamotě v části Horní Lipová, která je synonymem ticha a pohody.

 

 

KuchyňK dispozici je obytná kuchyň s kachlovými kamny, společenská místnost s LCD televizí se satelitem, ložnice se 6 lůžky a 2 přistýlkami. Další dvě přistýlky je možno využít v obytné kuchyni. Kuchyň je vybavená sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, myčkou a lednicí s mražákem. Dále je k dispozici sociální zařízení a samostatná koupelna se sprchovým koutem. Chalupa je vybavena sušákem na obuv, lyžárnou a místem na úschovu jízdních kol. Možnost zapůjčení holí na nordic-walking, petanque a velké množství stolních společenských her. Samozřejmostí je možnost využití venkovní terasy s posezením a ohništěm na zahradě. Parkování je přímo u chalupy pro pět osobních aut.

Sportovní vyžití v letním období – nepřeberné množství pěších a cyklo tras do blízkých i vzdálenějších míst, výpravy za poznáním historie kraje, plavecký bazén - 13km.

Sportovní vyžití v zimním období - běžecké stopy strojově upravené ve vzdálenosti cca 100 m od chalupy (běžecké okruhy), sjezdové lyžování ve střediscích Miroslav 3 km, Ramzová 4 km, Petříkov 6 km, svah pro bobování za chalupou. Relaxační masáže a sauna ve vzdáleností do 300 m od chalupy.

V ceně za pobyt nejsou zahrnuty lůžkoviny a ručníky, součástí pronájmu je závěrečný úklid nájemci.
Chalupa je nekuřácká.
Domácí mazlíčci - individuální dohodou

-